Reklamo Listo Falas

Reklamoni Falas aktivitetin tuaj


Postimet e Fundit

Smart Center ndodhet ne qender te zones se biznesit ne Durres ne katin e II te Pallatit 452, perballe Drejtorise se Tatimeve ne Durres, ne rrugen Egnatia. Qendra e kurseve eshte themeluar qe ne vitin 1998 me emrin Qendra Elektron e me pas Qendra Comnet.       smartcentersc@hotmai...

Gusht 15, 2019
Falas
Arsim
Lexo me teper

Acc fortnite contact 0692828455

Korrik 29, 2019
25000.00 Lek
Llogari
Lexo me teper

Contact 0692828455

Korrik 29, 2019
17000.00 Lek
Llogari
Lexo me teper

Ps4 contact 0692828455

Korrik 29, 2019
200.00 Euro €
Shitje
Lexo me teper

Kutia Universale RiparueseRiparon Smartphone,SmartWatch,TV LED etj..Mjetet e nevojshme që ju duhen për tu bërë mjeshtër.Kaçavida,Hapse xhami Smartphone,dhe aksesorët për çdo pajisje...Kutia qe do tju shpetoje nga cdo problem teknik.

Korrik 29, 2019
10.00 Euro €
Shitje
Lexo me teper

Mbrojtese Per Kufje Apple me bluetooth.

Korrik 26, 2019
8.00 Euro €
Shitje
Lexo me teper

Fitoni 500mb duke perdorur kodin ne programin youth per abonentet VodafoneTashme ne pako.al mund te gjeni disa kode promocionale qe ju dhurojne 500mb te vlefshme per 24 ore.Hyr ne pako.al dhe fito kodin tend me internet...

Korrik 26, 2019
Falas
Komunitet
Lexo me teper

AGIKONS sh.p.k është një nga kompanitë lider në fushën e ndërtimit në Shqipëri, e cila dallohet për standardet dhe cilësinë e punimeve me çmimet më konkuruese në treg. Themeluar që në vitin 1996, Agikons ka k...

Korrik 25, 2019
Falas
Pune
Lexo me teper

Mbajtësit Smartphon-ashI përkryer dhe praktik për ta marë kudo me veteTë përshtatshme për: s5, s6, s7, s8, j5, j4, j7, a3, a5, a7, a8, iphone 5,6, 7,8Mbani celularin tuaj ne cdo lloj aktiviteti sportiv.

Korrik 25, 2019
7.00 Euro €
Shitje
Lexo me teper

Kufje me bluetooth I7ws ne gjendje shume te mire bashke me karikusin.Perdoren per Apple dhe Samsung. Airpods style.Kufje me bluetooth mjaft praktike dhe me nje kualitet te larte audioje.

Korrik 24, 2019
15.00 Euro €
Shitje
Lexo me teper

Yje vezullues te cilet ngjiten ne mur dhe ndricojne naten me ndihmen e fosforitJu do te ndiheni sikur po flini ne nje qiell te hapur me vezullimin e yjeve.Porosit tani keto yje dekoruese me ndricim

Korrik 22, 2019
5.00 Euro €
Shitje
Lexo me teper

If account somehow wont work anymore you have one time replacement

Korrik 22, 2019
0.50 Euro €
Llogari
Lexo me teper