Whatsapp

Kryefaqja
Shop
Wishlist0
Parë së Fundmi

Android Box REDO.TM

35 50 

Compare
Në Gjendje Ka në Gjendje

ANDROID BOX REDO.TM 6K ULTRA HD

8/128G

✅Kualitet maksimal me Rezolucion 6K
✅Ktheni tv tuaj ne Android dhe mund te lundroni pafund ne internet.

Ka Porte Lan & wifi

Ka Mundesi per karte memorie

 

Memoria RAM

4GB, 8GB

Hapsira GB

64 GB, 128 GB

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Android Box REDO.TM”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to Top
Produkti është shtuar në shportë