Whatsapp

Kryefaqja
Shop
Wishlist0

Android Box Xiaomi Tv Box S (2nd Gen)

60 

Shitur: 4

Compare
Në Gjendje Ka në Gjendje

Xiaomi TV Box S 2nd Gen 4K Ultra është një pajisje e fuqishme për transmetimin e përmbajtjeve. Me rezolucionin e mahnitshëm 4K Ultra HD, mund të shijoni pamje të qarta dhe të mahnitshme në televizorin tuaj. Kjo pajisje është kompakte dhe ofron shumë veçori të fuqishme, përfshirë një procesor me katër bërthama dhe 2 GB RAM, për të siguruar një performancë të shpejtë dhe një transmetim të qetë. Gjithashtu, ju ofron qasje në mijëra aplikacione, përfshirë Netflix, YouTube dhe Amazon Prime Video, për të shijuar të gjitha shfaqjet dhe filmat tuaj të preferuar në një vend. Pajisja gjithashtu mbështet Google Assistant dhe Chromecast, duke e bërë të lehtë kontrollin e televizorit dhe transmetimin e përmbajtjes nga telefoni ose tableti juaj. Përmirësoni eksperiencën tuaj të argëtimit me Xiaomi TV Box S 2nd Gen 4K Ultra sot!

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Android Box Xiaomi Tv Box S (2nd Gen)”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to Top
Produkti është shtuar në shportë