Whatsapp

Kryefaqja
Shop
Wishlist0
Parë së Fundmi

Dell Latitude 7400 2 ne 1

Original price was: 450 €.Current price is: 365 €.

Shitur: 4

Compare
Në Gjendje Ska më gjëndje

Dell Latitude 7400 2 ne 1

Ram: 16GB

Procesor: Core i7 Gen 8

SSD: 512 GB

Ekrani : 13 inch

Me touch 360 grade kthehet dhe si tablet

 

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Dell Latitude 7400 2 ne 1”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to Top
Produkti është shtuar në shportë