Whatsapp

Kryefaqja
Shop
Wishlist0

Detektor i kamerave te fshehura

Përmes kësaj pajisjeje mund të gjurmoni kamerat e fshehura, mund të lokalizoni GPS si dhe pajisje të tjera përgjimi. Privatësia juaj ka më shumë rëndësi se gjithçka tjetër dhe kjo pajijsje jua bën të mundur.

25 

Compare
Në Gjendje Ka në Gjendje

Detektor i kamerave te fshehura- Anti Spiun

Kap pajisjet degjuese, gjurmon GPS dhe detektore te tjere.

Gama e zbulimit: 6 metra

Ngjyra: e zezë argjendi

Madhësia e produktit: 91*37 * 13mm

Ndërfaqja e karikimit: Lloji-c

Specifikimet:

Përmirësim i ri, funksionim i thjeshtë, zbulim i gjithanshëm, kamera askund

Gama e zbulimit 6 metra, skanimi i zbulimit në distanca të gjata nuk e bën kamerën askund të padukshme

Anti-lokator inteligjent i ndjeshëm i çipit

Çipi i ndjeshëm i sapo përmirësuar me 10 Mhz5 GHz mund të zbulojë të gjithë lokalizuesit

Mund të gjurmojë dhe të gjejë me saktësi vendndodhjen e transmetimit të produktit me valë

Zbulim miniaturë i lenteve të fshehta

Duke përdorur dritën infra të kuqe së bashku me filtrat, mund të gjeni shpejt kamerat

Bateria e rikarikueshme e litiumit mund të qëndrojë deri në 1 muaj

Karikimi për 2 orë, gatishmëria për 1 muaj, i pajisur me bateri litium 11 mAh, mbështetje për karikim USB, nuk ka nevojë të zëvendësoni baterinë

 

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Detektor i kamerave te fshehura”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to Top
Produkti është shtuar në shportë