Whatsapp

Kryefaqja
Shop
Wishlist0
Parë së Fundmi

HEADSET STAND – Mbajtese Kufjesh

22 

Compare
Në Gjendje Ka në Gjendje

HEADSET STAND – Mbajtese Kufjesh

Karakteristikat:

-Mundëson mbajtjen e kufjeve tuaja që të mos zënë hapësirë në tavolinë.
-Dizajni në formë U-je mundëson mbrojtjen e kufjejeve tuaja nga rënia.
-Ndërtuar me material aliazh alumini i cili ofron stabilitet të lartë.
-E fortë, por e lehtë, varëse kufjesh është e lehtë për t’u montuar dhe çmontuar.
-Baza kundër rrëshqitjes është e qëndrueshme me mbushje që nuk rrëshqet poshtë
-I pajisur me bazament anti rrëshqitjeje.
-Përmasat: 265 x 108 x 20 mm.
-Pesha: 200 gram.
-Ngjyra e zezë.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “HEADSET STAND – Mbajtese Kufjesh”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to Top
Produkti është shtuar në shportë