Whatsapp

Kryefaqja
Shop
Wishlist0
Parë së Fundmi

Karikues Magnetic mcdodo 3ne1

35 

Compare
Në Gjendje Ka në Gjendje

Karikues Magnetic mcdodo 3ne1 ( per iPhone )

Karikoni Celularin tuaj me fuqi 15W

Karikues me valë Mcdodo CH-7060 3 në 1 15W (celular/TWS/orë Apple) (e bardhë)

Tani ju duhet vetëm një karikues me valë për të karikuar deri në 3 pajisje të ndryshme!

Modeli Mcdodo CH-7060 lejon karikimin me valë të telefonit inteligjent, AirPods dhe Apple Watch në të njëjtën kohë.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Karikues Magnetic mcdodo 3ne1”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to Top
Produkti është shtuar në shportë