Whatsapp

Kryefaqja
Shop
Wishlist0

Kufje Airphone 7 me Bluetooth

35 

Compare
Në Gjendje Ka në Gjendje

Kufje Airphone 7 me Bluetooth

  • Kufje SonicGear Airphone 7 me Bluetooth 5.0.
  • Cilesi zeri shume e larte 15 m distance.
  • Mbajne bateri deri ne 10 ore.
  • Mund te lidhen edhe me AUX.
  • Te rehatshme dhe me kontroll volumi.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Kufje Airphone 7 me Bluetooth”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to Top
Produkti është shtuar në shportë