Whatsapp

Kryefaqja
Shop
Wishlist0
Parë së Fundmi

Kufje Lenovo me Wireless

Original price was: 55 €.Current price is: 50 €.

Compare
Në Gjendje Ka në Gjendje

Kufje Lenovo me Wireless

 

Marka Lenovo
Modeli HD200
Tipi i lidhjes Bluetooth 5.0
Veçori

Dëgjoni me valë muzikën tuaj të preferuar

Battery: 500mAh

20 orë dëgjim pa tel me bateri të integruar të rikarikueshme

Telekomanda dhe mikrofoni i integruar për telefonat inteligjentë të vendosur në kufje

Ngjyra E zezë me të kuqe
Distanca Bluetooth 10m
SKU HD200BLA

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Kufje Lenovo me Wireless”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to Top
Produkti është shtuar në shportë