Whatsapp

Kryefaqja
Shop
Wishlist0
Parë së Fundmi

Laptop Acer Switch 5 12.5″ + Laps Dhurate

Original price was: 200 €.Current price is: 159 €.

Compare
Në Gjendje Ska më gjëndje

Laptop Acer Switch 5 12.5″

  • Karakteristikat: Ekran shumëngjyrësh me shumë prekje me teknologji IPS dhe zbulim me 10 gishta, stilolaps aktiv, AC Wi-Fi, Micro HDMI dhe lidhës USB i tipit C, Bluetooth 4.0, microSD, USB 3.1, sensori i gjurmëve të gishtave
  • Bateria: Kohësgjatja e baterisë deri në 4 orë

Ram: 8GB

SSD: 128GB

Procesori: Core i5-7200

Karta Grafike: 4GB Shared Intel(R) HD Graphics Family

VRAM: 128MB

Viti i prodhimit: 2017

I përdorur Grada A

Garanci 6 muaj

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Laptop Acer Switch 5 12.5″ + Laps Dhurate”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to Top
Produkti është shtuar në shportë