Whatsapp

Kryefaqja
Shop
Wishlist0
Parë së Fundmi

Laptop Dell Latitude 7200

Original price was: 350 €.Current price is: 330 €.

Compare
Në Gjendje Ska më gjëndje

Laptop Dell Latitude 7200

Ram: 16GB

SSD: 512GB

Procesor: Core i7-8665U

Ekrani: 12,9 Inch`(TOUCHSCREEN 360º)

Laptop 2 në 1. Laptop dhe tablet.

 

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Laptop Dell Latitude 7200”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to Top
Produkti është shtuar në shportë