Whatsapp

Kryefaqja
Shop
Wishlist0
Parë së Fundmi

Laptop Microsoft Surface 2

Laptop Microsoft Surface 2 , me 8Gb RAM dhe 256GB SSD. Procesori Core i5, Gjenerata 8. Ekrani 13.5 inch touchscreen. I perdorur Grada A.

Original price was: 400 €.Current price is: 320 €.

Compare
Në Gjendje Ka në Gjendje

Laptop i perdorur Microsoft Surface 2

Nese po kerkoni nje laptop me design te bukur, te lehte, praktik ne perdorim , ju sugjerojme modelin Surface 2 me nje tastiere shume te vecante.

Ram: 8Gb
SSD: 256Gb
Procesori: Core i5-8350U

Grafika 4GB Shared Intel (R) UHD Graphics 620

▪️Ekrani 13.5″ Touchscreen
▪️Gjendja: I përdorur
▪️Garancia: 1 Vit

Grada :A

Posta falas

Per te pare produktin nga afer na vizitoni ne Vollga, Durrës

Kliko ketu per te pare nje produkt te ngjashem.

 

 

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Laptop Microsoft Surface 2”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to Top
Produkti është shtuar në shportë