Whatsapp

Kryefaqja
Shop
Wishlist0
Parë së Fundmi

Mikrofon Wireless per Android & iPhone

Original price was: 65 €.Current price is: 50 €.

Shitur: 15

Compare
Në Gjendje Ska më gjëndje

Mikrofon Wireless per Android & iPhone dhe kamera profesionale Zealsound

Ideal për regjistrime në distancë deri 20m. Eleminon zhurmat me një buton të vetëm.

Mban bateri deri 15 orë regjistrim dhe përshtatet me çdo pajisje duke ju kursyer para.

Në paketim keni 2 mikrofona dhe adaptorin për kamera bashkë me mbrojtësin e erës.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Mikrofon Wireless per Android & iPhone”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to Top
Produkti është shtuar në shportë