Whatsapp

Kryefaqja
Shop
Wishlist0
Parë së Fundmi

Mikrofon wireless Ulanzi V6

50 

Compare
Në Gjendje Ka në Gjendje

Mikrofon wireless Ulanzi V6

  • I përshtatshëm për iPhone/Android/Tablet/Camera
  • Me dy mikrofona
  • Lidhet automatikisht pa pasur nevojë për APP, wireless apo Bluetooth
  • Redukton zhurmën, ul interferencën e zërit
  • Kap deri në 50m largësi
  • Mban 6 orë bateri, punon dhe kur është duke u karikuar
  • Marrësi 3 në 1 lidhje: Lightning/ Type C/3.5mm TRS

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Mikrofon wireless Ulanzi V6”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to Top
Produkti është shtuar në shportë