New

Nava Pjate Zgare 47x29cm

3,300 L

Siperfaqe e madhe gatimi , gjysem zgare dhe gjysem tave , perbehet nga dy mbajtese prej silikoni lehtesisht te levizshme dhe per pastrim

SKU: 5205746898606 Kategori: , Etiketë:
Marka: