Whatsapp

Kryefaqja
Shop
Wishlist0
Parë së Fundmi

Set Tastiere + Mouse K-Snake W800

30 

Compare
Në Gjendje Ka në Gjendje

Set Tastiere + Mouse K-Snake W800

Karakteristikat:
1. Teknologjia WIFI 2.4G, transmetimi dhe marrja e sinjaleve deri në 10 metra, lidhje e qëndrueshme
2. Teknologji inteligjente e kursimit të energjisë, për të shmangur zëvendësimin e shpeshtë të baterisë
3. Pa drivers, plug and play, i lehtë për t’u lidhur, sinjal i qëndrueshëm
4. Pajisjet elektronike të përputhshme gjerësisht, më të përdorura mund të realizojnë kontroll me valë, mund të përdoren për pajisjet e ndërfaqes USB, kompjuterë desktop, laptopë, kompjuterë All in One, televizorë inteligjentë, etj.
5. Mausi ofron rregullim me një çelës DPI me tre segmente 800-1200-1600, përmirëson efikasitetin e zyrës
6. Mouse është i hollë dhe i lehtë, kompakt dhe i lëvizshëm, mund të merret me vete ose të futet në një çantë shpine

Set Tastiere + Mouse K-Snake W800

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Set Tastiere + Mouse K-Snake W800”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to Top
Produkti është shtuar në shportë