Whatsapp

Kryefaqja
Shop
Wishlist0
Parë së Fundmi
Sold: 1 / 6

Tablet Galaxy Tab A9 (Samsung)

Original price was: 220 €.Current price is: 160 €.

Shitur: 1

Compare
Në Gjendje 5 in stock

Tablet Galaxy Tab A9 (Samsung)

Model: SM-X110

Ngjyra: Gri

Ram: 4GB

Hapsira:64GB

Bateria: 5100mAh

Kamera: 8MP

Me Sim Card 4G dhe Wifi

Gjendja: i ri

 

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Tablet Galaxy Tab A9 (Samsung)”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to Top
Produkti është shtuar në shportë