Whatsapp

Kryefaqja
Shop
Wishlist0
Parë së Fundmi

Tablet TAB11 PRO Oteeto 8/512GB

110 

Compare
Në Gjendje Ska më gjëndje

Tablet TAB11 PRO Oteeto 8/512GB

Modeli Nr: TAB 11PRO
Madhësia/RRJETI: 10.1 inç / 5G
CPU: Quad-core 1.3GHz
LCD: 800*1280 HD
TP: G+P (Paneli i prekjes së qelqit të fortë)
RAM + ROM: 8GB + 512GB
Bateria: 6000mAh
Kamera: 8.0MP Frontale + 13.0MP Pasme
OS: Android 13.0
Ngjyra: Gri
Karta SD: Mbështet deri në 128GB
SIM: Dual Sim
Aksesoret: Tablet PC, Ngarkues, Kabëll USB Tip C, Adapter OTG, Manuali i përdoruesit, Firmë e mbrojtjes, Kasë, Tastierë dhe Laps prekës(Mouse).

 

 

 

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Tablet TAB11 PRO Oteeto 8/512GB”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to Top
Produkti është shtuar në shportë