>Kujdesi Për Rroba>Detergjente per Rroba / Zbutes>Zbutes Fabuloso 82 Larje + 52 Larje Falas
Sale

Zbutes Fabuloso 82 Larje + 52 Larje Falas

412 L 700 L

Zbutësi i koncentruar i rrobave i bën rrobat të buta dhe të freskëta
Falë formulës së tij të veçantë, ajo shtrin fijet e rrobave tuaja, duke e bërë hekurosjen më të lehtë
Lavanderi mbetet i freskët dhe i butë edhe muaj më vonë, hap dollapin dhe nuhas atë parfum!
1 litër zbutës i përqendruar i rrobave është ekuivalent me 3 litra zbutës i lëngshëm pëlhure kështu që zgjat më shumë dhe është i mirë për mjedisin
Zgjidhni atë ekologjike! Përdoret më pak plastikë, më pak ujë në formulë dhe më pak karton për paketim. Shishja dhe kapaku janë 100% të riciklueshme

S’ka stok